Avd. Kongsvinger

Sentralbord: 62 88 66 60

Daglig leder Dag Nordby

90 92 03 86 / dag@ny-as.no

 

 

Arbeidsforberedende trening (AFT)

Nina B. Spigseth, avdelingsansvarlig veileder 

97 95 02 79 - nina@ny-as.no

Trond Johansen - veileder

92 81 19 43 - trond@ny-as.no

Varig tilrettelagt arbeid (VTA)

Mette A. Moen, veileder 

40 42 81 95 - mette@ny-as.no

Dorthe Ellstrøm - veileder

- dorthe@ny-as.no

Sissel Fredriksen, veileder 

40 42 81 92 - sissel@ny-as.no

Fredrik Halvorsen - veileder

 - fredrik@ny-as.no

Nanny Lysen, veileder 

40 42 81 90 - nanny@ny-as.no

Jan Trøbråten - veileder

98 06 07 50 - jan@ny-as.no

Jarle Paulsen - veileder

40 42 81 94 - jarle@ny-as.no

Avd. Grue

Sentralbord: 62 94 66 19

Driftssjef Tone M. Hanssen 

97 64 05 39 / tone@ny-as.no

 

 

Arbeidsforberedende trening (AFT)

Marit S. Korbøl, avdelingsansvarlig veileder 

45 47 66 35 - marit@ny-as.no

Bente Foss - veileder

45 47 08 73 - bente@ny-as.no

Varig tilrettelagt arbeid (VTA)

Roy Jøran Trangsrud - veileder

40 60 70 26 - roy@ny-as.no

Avd. Odal

Sentralbord: 62 97 10 15

Driftsjef Halgeir Bergseteren

91 63 98 70  / halgeir@ny-as.no

 

 

Arbeidsforberedende trening (AFT)

Cathrine K. Gjems - veileder

45 60 25 30 - cathrine@ny-as.no

Varig tilrettelagt arbeid (VTA)

Hanne Hemstad, veileder 

93 46 63 73 - hanne@ny-as.no

Gunn Bakkeli - veileder

93 46 93 89 - gunn@ny-as.no

Heidi Andreassen - veileder

41 60 29 03 - heidi@ny-as.no

Britt Berggren - veileder

45 43 59 46- britt@ny-as.no

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon