Kontakt

Avd. Kongsvinger

Sentralbord: 62 88 66 60

Dag Nordby, Daglig leder

90 92 03 86 / dag@ny-as.no

Geir Moen, Attføringsleder
92 60 80 10 / geir@ny-as.no

Kari Bratlie, Økonomi og regnskapsmedarbeider

40 42 81 91 / kari@ny-as.no

Arbeidsforberedende trening (AFT):

Nina B. Spigseth, Avdelingsansvarlig veileder 

97 95 02 79 / nina@ny-as.no

Trond Johansen, Veileder

92 81 19 43 / trond@ny-as.no

Varig tilrettelagt arbeid (VTA):

Mette A. Moen, Veileder 

40 42 81 95 / mette@ny-as.no

Dorthe Ellstrøm, Veileder

dorthe@ny-as.no

Sissel Fredriksen, Veileder 

40 42 81 92 / sissel@ny-as.no

Fredrik Wisthus, Veileder

fredrik@ny-as.no

Nanny Lysen, Veileder 

40 42 81 90 / nanny@ny-as.no

Jan Trøbråten, Veileder

98 06 07 50 / jan@ny-as.no

Jarle Paulsen, Veileder

40 42 81 94 / jarle@ny-as.no

Avd. Grue

Sentralbord: 62 94 66 19

Tone M. Hanssen, Driftsleder 

97 64 05 39 / tone@ny-as.no

Kaisa-Stina Johansen, Kontormedarbeider

45 47 59 47 / kaisa@ny-as.no

 

Arbeidsforberedende trening (AFT):

Stina Mari Lønmo, Veileder

45 47 66 35 / stina@ny-as.no

Bente Foss, Veileder

45 47 08 73 / bente@ny-as.no

Varig tilrettelagt arbeid (VTA):

Roy Jøran Trangsrud, Veileder

40 60 70 26 / joran@ny-as.no

Amanda MacInnis Borge, Veileder

45 47 45 19 / amanda@ny-as.no

​​

Avd. Odal

Sentralbord: 62 97 10 15

Halgeir Bergseteren, Driftsleder 

91 63 98 70  / halgeir@ny-as.no

 

Arbeidsforberedende trening (AFT):

Cathrine K. Gjems, Veileder

45 60 25 30 / cathrine@ny-as.no

Trym Bergman, Veileder

93 46 93 94 / trym@ny-as.no

Varig tilrettelagt arbeid (VTA):

Hanne Hemstad, Veileder 

93 46 63 73 / hanne@ny-as.no

Gunn Bakkeli, Veileder

93 46 93 89 / gunn@ny-as.no

Heidi Andreassen, Veileder

41 60 29 03 / heidi@ny-as.no

Britt Berggren, Veileder

45 43 59 46 / britt@ny-as.no

Stefan Nesset, Veileder

41 60 29 03  / stefan@ny-as.no

​​

Ny Vekst og Kompetanse AS

Postboks 294

2202 Kongsvinger

Org.nr: 924 358 432

Bildegalleri